Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Wiecej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
Dziś jest środa, 26 wrzesień 2018
Jesteś 1 138 954 Gościem na naszej stronie.
stripe
najnowsza oferta
Data dodania Typ oferty Przedmiot oferty
2018-09-22 Sprzedaż
2018-09-21 Sprzedaż
2018-09-21 Sprzedaż
2018-08-20 Sprzedaż
2018-07-31 Sprzedaż
2018-06-22 Sprzedaż
2018-06-21 Sprzedaż
2018-06-21 Sprzedaż

 

zobacz więcej »

O firmie

 

Cieszymy się, że zechcieliście Państwo odwiedzić naszą witrynę.

W wyniku ewolucyjnych zmian od 2005 roku funkcjonujemy jako "Motyliński Nieruchomości". Oferujemy specjalistyczną pomoc w zakresie:

  • pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości;
  • obsługi formalno - prawnej transakcji;
  • pośrednictwa finansowego;
  • doradztwa w w/w zakresie;

 

Proponujemy zawsze aktualne oferty, które wcześniej oglądamy osobiście, opisujemy i dokumentujemy (fotografia cyfrowa). W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne nieruchomości z Płocka i okolic choć nie tylko: domy, mieszkania, działki i nieruchomości komercyjne. Stosujemy innowacyjne formy prezentowania ofert - pełna informacja o nieruchomości dostępna od ręki. Działania mające na celu satysfakcję naszych klientów są wspierane przez : komputerowy system obsługi biura, internet oraz fotografię cyfrową. Pośrednicy funkcjonujący w strukturach firmy spełniają wszystkie wymagania określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeniowym WARTA.

 

Jesteśmy uczestnikiem profesjonalnego systemu wymiany i prezentacji ofert MLS.
Systemy MLS to najnowocześniejsze narzędzie na rynku nieruchomości dla pośredników jak i Klientów. Są to sieci profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które współpracują ze sobą przy sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości. Współpraca odbywa się na ściśle określonych zasadach. Systemy MLS w państwach rozwiniętych to podstawowe narzędzie pracy pośrednika i podstawowe miejsce dla wszelkich transakcji dla klientów indywidualnych. Dzięki MLS umożliwiamy Państwu szeroki dostęp do zgłoszonych do naszej firmy ofert, a także udostępniamy oferty Państwa bardzo dużemu kręgowi osób zwielokrotniając możliwość szybkiej sprzedaży.

 

Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Płockiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę rynku nieruchomości, służymy także doradztwem. Nasze wieloletnie doświadczenie, jak i znajomość rynku nieruchomości pozwala nam szybko znaleźć optymalną dla danego klienta nieruchomość z dostępnych na rynku. Stale współpracujemy z notariuszami, pośrednikami, radcami prawnymi, architektami, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi i bankami.

 

Nasza misja to:

Zapewnić naszym Klientom dostęp do pełnej, rzetelnej i prawdziwej informacji o oferowanych nieruchomościach oraz bezpieczeństwo, wygoda i poufność na wszystkich etapach transakcji.

 

Najlepszą rekomendacją naszych działań jest zadowolenie naszych klientów oraz bezpiecznie, korzystnie i profesjonalnie przeprowadzone za naszym pośrednictwem transakcje. To właśnie z tego powodu klienci, którzy korzystali już z naszych usług wracają oraz polecają nas innym.

 

Czekamy zatem na kontakt z Państwa strony.

 

 

 

 

 

polecane oferty sprzeda?y
 
   
 
Atrakcyjnie zlokalizowany, nowy dom.

Polecamy uwadze Państwa wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu. Posadowiony na niewielkim wzniesieni...
szczegóły »
 
   
 
Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w murowanym bloku w samym Centrum miasta. Mieszkanie dwustronne z d...
szczegóły »
 
   
 
Piękną posiadłość w ok. Sierpca sprzedam.

Z całą odpowiedzialnością polecam Państwu to wyjątkowe miejsce, ukryte w leśnej zieleni a jednocześn...
szczegóły »
więcej ofert »

wspó3pracujemy zdomeriasantanderbank bphpekaoPKOLukas BankING

 

 

shade bottom